Firemní profil

Společnost PTLab Praha byla založena v roce 1998 a v současné době se profiluje jako informačně technologická firma.

Naší specializací jsou informační technologie. Zejména návrh tvorba a správa sítí, tvorba softwaru v oblasti databázových a internetových aplikací. Poskytujeme outsourcing v oblasti správy počítačů a sítí a správu webovského prostoru včetně zajištění registrace národních domén. V neposlední řadě provozujeme maloobchod s IT produkty pro řadu firem i jednotlivců. Produkujeme vlastní značku počítačů a serverů pod označením Spider.

Naše firma poskytuje v oblasti správy počítačů a sítí zajištění kompletní správy firemní sítě a počítačů pro řadu firem buď formou měsíčního paušálu, nebo za hodinové sazby. Filozofie naší společnosti je založena na dlouhodobé spolupráci a proto se snažíme o uživatelský přístup k problémům našich zákazníků. Naši zaměstnanci berou v úvahu počítačové dovednosti jednotlivých uživatelů a podle nich ke každému přistupují. Výsledkem je že jediná firma která od nás za dobu spolupráce odešla se k nám po roce vrátila a opět se jim kompletně staráme o počítačové vybavení.

V oblasti tvorby databázových aplikací nabízí naše společnost několik aplikací, které používá řada firem. Například aplikace databáze právních smluv "DAPS", pro firmu PAVUS a.s. jsme vytvořili zakázkový systém, aplikace pro jazykovou školu "SLAD", důležitým pomocníkem všech personalistů je aplikace "AED" a další.

Jedním z největších projektů na kterém naši zaměstnanci v současné době pracují je programování na portálu CenyPodlupou.cz.