Služby

Správa serverů, stanic a sítí

Správa stanic MS Windows Vista/7/8/10, serverů MS Windows Server 2008 - 2012 a různých distribucí GNU/Linux. Léčení počítačů napadených viry a spyware, zálohování a obnova dat. Převod dat ze starého počítače do nového. Pravidelná kontrola. Na jednoduché problémy využíváme opravy pomocí vzdálené správy, díky které eliminujeme časové prodlevy při práci.
Více..

Dodávky výpočetní techniky a programového vybavení

Jsme pro Vaši firmu schopni zajistit veškerý počítačový sortiment od počítačů. Přes tiskárny, kopírovací stroje až po spotřební materiál. Vše odebíráme od největších českých velkoobchodních firem, takže jsme schopni na mnoho komponent garantovat až tříletou záruku. Z oblasti antivirových řešení jsme bronzovým partnerem firmy ESET a proto prodáváme špičkový produkt ESET NOD pro všechny platformy včetně mobilních zařízení.
Nově spolupravujeme s firmou Janus a dodáváme proto i špičková tisková řešení Kyocera.
Více..

Tvorba WWW stránek

Nabízíme Vám tvorbu WWW stránek od jednoduchých jednostránkových prezentací s minimem grafiky (v jedoduchosti je síla) až po složité dynamické aplikace využívající databáze včetně internetového obchodu, katalogů, informačních a zakázkových systémů. Cena je ovlivněna složitostí grafiky, počtem stránek, použitým jazykem a mona dalšímy faktory.
Více..

Tvorba databázových aplikací

Nabízíme tvorby databázových aplikací na míru podle přání zákazníka. Pro naše zákazníky jsme vytvořili již několik dlouhodobě provozovaných aplikací. V současné době můžeme nabídnout například DAPS - Databázi smluv nebo HRDB - Personální databázi.
Více..

Email a webhosting

Jsme schopni zajistit kompletní služby v oblasti emailového a webového serveru, včetně antivirové a antispamové ochrany a to buď na našich nebo i Vašich serverech.
Více..

IP Telefonie

Řešíme zavedení IP telefonie přes služby dalších firem jako je RIO Media a.s, Telefonika O2 a jiných.
Více..