Tvorba databázových aplikací

Nabízíme tvorby databázových aplikací na míru podle přání zákazníka. V současné době bychom rádi upozornili na nabídku aplikace databáze právních smluv "DAPS", který je připraven k instalaci u zákazníka. Druhou možností je provozování aplikace na našem serveru. V současné době je aplikace využívána ve společnosti Finep & partners a také v právní kancelář Judr. Oswaldové pro agendu smluv společnosti Dussmann. Pokud budete mít zájem, můžeme Vám ukázat demoverzi aplikace.

Naše aplikace v současné době využívá například firma PAVUS a.s., pro kterou jsme vytvořili zakázkový systém, který zpracovává celý proces vydávání certifikátů od počáteční objednávky až po přidělení čísla certifikátu. Další zajímavá aplikace, kterou jsme vytvořili na přání zákazníka je databáze zaměstnanců, která zpracovává kompletní zaměstnaneckou agendu od udajů zaměstnance přes vedení evidence dovolené až po přehled benefitů.

Aplikace pro jazykovou školu "SLAD" v současné době běží ve firmě James Coook Languages. Aplikace zahrnuje kompletní agendu klientů, lektorů, kurzů včetně tvorby rozvrhů, faktur pro zákazníky a výplatnic pro lektory.

Důležitým pomocníkem všech personalistů je naše databáze zaměstnanců "AED", kterou upravujeme dle konkrétních přání a potřeb klienta. Příkladem je rozsáhlá implementace aplikace v kosmetické firmě AVON cosmetics, kde aplikace funguje pro HR v čechách a na slovensku ve třech jazykových mutacích a je rozšířena o 10 modulů.

Další významný pomocníkem při práci se zaměstnanci nebo zákazníky je náš další produkt "Elektorinický dotazník", který umožnuje jednoduše zadat požadované otázky v kombinaci s textovými, nebo předdefinovanými odpověďmi, s velmi názorným zobrazením jednotlivých odpovědí do přehledných grafů a tabulek.

Máte-li zájem o databázi, která bude zpracovávat Vaše konkrétní potřeby, tak prosím neváhejte a obraťte se na nás.